Parafia pw. Narodzenia NMP
Okulice 54, 32-712 Bratucice
Nr konta: 21 1060 0076 0000 3260 0178 7639
ROZPISKA CZUWANIA
WIELKI CZWARTEK (Ciemnica)
19:30-20:00 – Zagórowski Ł. i -Pawlik D.
20:00-20:30 - Mardeusz i Romański
20:30-21:00 - Korcyl
21:00-21:30 - Marek Rachwał
21:30-22:00 - Zagórowski Piotr
WIELKI PIĄTEK (Ciemnica)
8:00-8:30 - Zagórowski Ł. i -Pawlik D.
8:30-9:00 - Korcyl i Fecko
9:00-9:30 - Mardeusz i Romański
9:30-10:00 - Komorowski i Wośko
10:00-10:30 - Komorowski i Wośko
10:30-11:00 -Matyaszek i Wojtek
11:00-11:30 - Matyaszek i Kania M
11:30-12:00 - Matyaszek i Kicka
12:00-12:30 - Kania J i Gęślak
12:30-13:00 -Paruch i Płaneta Sz.
13:00-13:30 - Sebastian i Filip
13:30-14:00 -Hubert i Paweł J
14:00-14:30 - Krystian i Marcin
14:30-15:00 -Krystian i Karol M.
15:00-15:30 - Maksymilian i Krzysztof
15:30-16:00 - Marcin i Wojtek
16:00-16:30 - Kacper i Jakub
16:30-17:00 - Krzysztof i Kania M.
17:00 Droga Krzyżowa
BOŻY GRÓB
19:30-20:00 – Lis i Duniec
20:00-20:30 - Dominik i Adam
20:30-21:00 - Dominik R.
21:00-21:30 - Dominik R.
21:30-22:00 - Zagórowski Piotr
WIELKA SOBOTA (Boży Grób)
8:00-8:30 - Zagórowski Ł. i -Pawlik D.
8:30-9:00 - Korcyl i Kania M.
9:00-9:30 - Mardeusz i Romański
9:30-10:00 -Wośko i Komorowski
10:00-10:30 - Sebastian i Filip
10:30-11:00 - Sebastian i Filip
11:00-11:30 - Wojtek i Marcin
11:30-12:00 - Krystian i Karol
12:00-12:30 - Kania J. i Gęślak
12:30-13:00 - Kania J. i Gęślak
13:00-13:30 - Paweł J. i Karol
13:30-14:00 -Hubert i Maksymilian
14:00-14:30 - Kacper i Mikołaj
14:30-15:00 -Kacper i Płaneta Sz.
15:00-15:30 - Kacper i Płaneta Sz.
15:30-16:00 -Mikołaj i Kacper
16:00-16:30 - Hubert i Karol M.
16:30-17:00 -Krystian i Paweł
17:00-17:30 - Emanuel i Fecko
17:30-18:00 -Emanuel i Maksymilian
18:00-18:30 - Dominik i Adam
Za każde 30 minut czuwania przysługuje +5 punktów
Idąc na czuwanie zabierz książeczkę do modlitwy
i różaniec. Wykorzystaj dobrze ten czas.
dziękuję wszystkim za adoracje, szczególnie Piotrkowi że zgłosił sie adorować Pana Jezusa już późno w nocy
Ministranci z naszej parafii wywalczyli 3 miejsce w Dekanalnych rozgrywkach Piłki Halowej dla Ministrantów ze szkoły podstawowej. Super!!!