Dni powszednie:

Od 7:30 do 8:00 i po wieczornym nabożeństwie.

Kamera internetowa
Koronacja obrazu

Parafia pw. Narodzenia NMP
Okulice 54, 32-712 Bratucice

tel. /14/ 685 10 94
    tel. 694451438

V Niedziela wielkanocna – 28 kwietnia 2024r.

Kolejne niedzielne spotkanie ze zmartwychwstałym Panem zaprasza nas do przyjęcia daru wspólnoty, którą On buduje wokół siebie. On każdego z nas chce mocno związać ze sobą przez głęboką relację miłości, a także stwarzać na nowo nasze międzyludzkie relacje w oparciu o wspólną wiarę i trwanie przy Nim – jedynym Zbawicielu. Módlmy się, abyśmy nie stawiali przeszkód Jego działaniu w naszych sercach, w naszym zgromadzeniu, w naszej parafii i w naszych rodzinach.

1. W tygodniu:

- w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej próba dla dzieci, które w przyszłą niedzielę o godz. 1100  przyjmą I Komunię Św.

- we wtorek nowenna do Św. Antoniego w Buczkowie o godz. 1700.

- w środę wspomnienie Św. Józefa – rzemieślnika, pierwsze Nabożeństwo Majowe o godz. 1930 z racji I środy i Msza Św. o godz. 2000 połączona z Apelem Jasnogórskim. Niech miesiąc maj pobudzi nas do pobożności Maryjnej.

- w sobotę Św. Floriana patrona strażaków zapraszamy ich do wspólnej modlitwy w ich intencji o godz. 1800.

- w tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca maja spowiedź Św. codziennie przed poranną i wieczorną Mszą Św. z racji Uroczystość Królowej Polski nie pojedziemy do chorych. - w sobotę o godz. 900 I Spowiedź dla dzieci I Komunijnych.

2. W piątek – Uroczystość NMP Królowej Polski, Rocznica Konstytucji 3 maja, w ten dzień w sposób szczególny modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny. Msze Św. w porządku niedzielnym: 700, 900, o godz. 1100 uroczysta Msza Św. za Ojczyznę i o godz. 1600, w Buczkowie o godz. 1000. W ten w Uroczystość nie ma postu.

3. Dzisiaj po Mszy Św. popołudniowej o uzdrowienie i uwolnienie za wstawiennictwem Matki Bożej Okulickiej około godz. 1730 spotkanie informacyjne dla tych, którzy chcieliby należeć do Zakonu Rycerzy Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy.

Wpis Jana Pawła II
Przedszkole 'Ochronka'