Dni powszednie:

Od 7:30 do 8:00 i po wieczornym nabożeństwie.

Kamera internetowa
Koronacja obrazu

Parafia pw. Narodzenia NMP
Okulice 54, 32-712 Bratucice
Nr konta: 21 1060 0076 0000 3260 0178 7639

tel. /14/ 685 10 94
    tel. 694451438

XIII Niedziela Zwykła - 26.06.2022r.

Wszyscy jesteśmy powołani. Naszym przeznaczeniem jest niebo, sam Bóg. „Pan moim dziedzictwem i przeznaczeniem”. Módlmy się podczas tej Najświętszej Ofiary o to, aby Pan rozpalił w naszych sercach pragnienie świętości. Św. Jan Paweł II mówił: Wakacje (...) mogą być sposobnością do uzupełnienia braków w człowieczeństwie i duchowości. Odpoczynek może być sposobnością do owocnych spotkań: do spotkania z Bogiem, do bycia razem z innymi. Módlmy się w czasie tej Mszy o to, by rozpoczynające się wakacje stały się takim bogatym i owocnym czasem.

1. Dzisiaj na Mszy Św. popołudniowej o godz. 1600 - modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie za wstawiennictwem Matki Bożej Okulickiej. Po Mszy Św. popołudniowej serdecznie zapraszam na spotkanie organizacyjne grupy nr 7 Św. Józefa. Zapraszam wszystkich pielgrzymów, służbę medyczną, porządkowych, osoby grające i śpiewające, osoby chcące włączyć się w organizację pielgrzymki na to spotkanie, od którego zależy dalszy los naszej grupy.

2. Trwają już wakacje – serdecznie witamy wszystkich, którzy na terenie naszej parafii będą spędzać czas odpoczynku. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach w naszym sanktuarium.

3. W Liturgii Tygodnia:

- we wtorek – Św. Ireneusza bp i męczennika. Nowenna do Św. Antoniego w Buczkowie.

- w środę - Uroczystość Świętych Apostołów: Piotra i Pawła. Msze Św. o godz. 700, 900 1100  i o 1800, w Buczkowie o 1700. Składka przeznaczona jest na świętopietrze tj. do dyspozycji Stolicy Apostolskiej.

- w tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca lipca. Możliwość skorzystania ze spowiedzi codziennie przed Mszą Św. poranną i wieczorną, w piątek w Buczkowie o godz. 1630 i o 1700 Msza Św. w Okulicach od godz. 1700.

- w sobotę święto NMP Tuchowskiej - to pierwsza sobota  zmiana Tajemnic Różańcowych.

4. Solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia a w dniu patrona zapraszamy na Mszę Św.

Wpis Jana Pawła II
Księga modlących się o życie Przedszkole 'Ochronka'